gog.com – weekly sale

Kolejna weekendowa promocja na GOG.com . Tym razem w promocji m.in. takie tytuły :

The Long Journey Home – 74,89 zł

Deponia 4: Deponia Doomsday – 42,69 zł

Deponia 2: Chaos on Deponia – 7,29 zł

Deponia 3: Goodbye Deponia – 6,49 zł

Silence – 49,19 zł

Blackguards 2 – 12, 79 zł

Bounty Train – 56,29 zł

Memoria – 12, 79 zł

Dead Synchronicity: Tomorrow Comes Today – 17,09 zł

Valhalla Hills – 42,69 zł

Caravan – 27,69 zł

Candle – 33,39 zł

Anna’s Quest – 15,99 zł

Randal’s Monday – 17,09 zł

Gomo – 3,79 zł

Skyhill – 27,69 zł

Bad Mojo Redux – 2,19 zł

 

 

 

 

 

Call of duty: WWII – open beta

Już od piątku 29 września do 2 października właściciele PC-tów będą mogli za darmo przetestować najnowszą część wojennego FPSa Sledgehammer Games.

Pliki do pobrania < tutaj >

Open beta zajmuje około 19 GB i umożliwi nam zwiedzenie 4 lokalizacji: Pointe du Hoc, Ardennes Forest, Gibraltar oraz Aachen. Pogranie w 5 trybach: Team Deathmatch, Domination, Hardpoint, Kill Confirmed oraz zupełnie nowym – Operation Breakout.

Minimalne wymagania sprzętowe:

 • System operacyjny: Windows 7 64-Bit lub nowszy
 • Procesor: Intel Core i3-3225 @ 3.30GHz lub równoważny
 • Pamięć: 8 GB RAM
 • Karta graficzna: NVIDIA GeForce GTX 660 2GB / AMD Radeon HD 7850 2GB
 • DirectX: Wersja 11
 • Sieć: Szerokopasmowe połączenie z internetem
 • Miejsce na dysku: 25 GB dostępnej przestrzeni
 • Karta dźwiękowa: DirectX Compatible

Pliki już można pobierać, żeby wystartować z testami od samego początku.

 

 

 

GOg.com – big deal sale

Tym razem, zamiast kilku gier w cotygodniowej wyprzedaży, GOG.com przygotowało większą promocję, z mnóstwem gier w niższych cenach. Warto zajrzeć i coś wybrać dla siebie.

Firewatch – 38,39 zł

Darkest Dungeon – 32,59 zł

Banished – 18,09 zł

Prison Architect – 16,99 zł

The Witness – 63,39 zł

Battle Brothers – 77,79 zł

Lichdom: Battlemage – 7,29 zł

Age of Wonders 3 – Deluxe Edition – 37,29 zł

Xenonauts – 22,79 zł

War for the overworld – 35,79 zł

Slain: Back from Hell – 14,09 zł

Layers of Fear – 18,09 zł

Rebel Galaxy – 21,39 zł

Cryptark – 27,19 zł

The Solus Project – 36,59 zł

Oxenfree – 21,39 zł

UnderRail – 21,69 zł

Project Highrise – 18,09 zł

Nex Machina – 47,09 zł

Beholder – 14,49 zł

Overfall – 28,99 zł

Dex – 10,89 zł

The Park – 16,69 zł

Expeditions: Conquistador – 14,49 zł

Duskers – 36,19 zł

Aragami – 33,99 zł

Rogue Legacy- 8,29 zł

The Age of Decadence – 21,39 zł

Legend of Grimrock – 21,69 zł

Braid – 15,89 zł

Balrum – 18,49 zł

NEO Scavenger – 13,79 zł

Limbo – 7,29 zł

… i wiele innych

 

 

 

Outlast deluxe edition – za darmo

Kolejna gra dostępna za darmo. Tym razem możemy przypomnieć sobie horror studia Red Barrels. Do pobrania dostajemy wersję DELUXE składającą się z gry Outlast i dużego dodatku Whistleblower.

Gra jest do pobrania < tutaj >

Outlast miał swoją premierę we wrześniu 2013 roku. Jest to survival horror łączący w sobie elementy gry akcji i przygodówki. Głównym bohaterem jest dziennikarz, który przez wrodzoną ciekawość dostaje się do ośrodka badawczego opanowanego przez obłąkanych. Jako skromny reporter wyposażony jest tylko w kamerę i garść zapasowych baterii, więc musi  unikać wszelkich niebezpieczeństwa i próbować uciec z tego nieprzyjemnego miejsca. Jak ktoś lubi takie mroczne klimaty i zwiedzanie miejsc pełnych krwi i ludzkich szczątków, a przy tym, nie ma wolnych środków na nowe gry, to powinien się pospieszyć, bo promocja trwa tylko 2 dni.

Call od duty: wwII – zwiastun

Sledgehammer Games zdradziło nam kolejne szczegóły swojej najnowszej produkcji. Tym razem przybliżyło nam kampanię fabularną single player. Twórcy odeszli od udziwnień i skupili się na wiernym odtworzeniu historii. W grze przenosimy się do Normandii, forsujemy Ren i uczestniczymy w ofensywie w Ardenach. Pod koniec miesiąca będziemy mogli sami to ocenić, uczestnicząc w otwartych testach.

 

Sun&moon: crimson invasion

Firma The Pokémon Company z przyjemnością ogłasza rozszerzenie do Sun & Moon Trading Cards Game: Crimson Invasion, które zadebiutuje w Polsce 3 listopada 2017. W tym największym rozszerzeniu po raz pierwszy powitamy zestaw kart Ultra Beasts, który zawierać będzie nowe karty GX, w tym Gyarados GX i Silvally-GX. W najnowszym rozszerzeniu gracze znajdą nowe Pokemony Alolan: Exeggutor i Marowak oraz obejmie ono dwie nowe talie tematyczne: Destruction Fang i Clanging Thunder.

W skład rozszerzenia Sun & Moon—Crimson Invasion wchodzą:

 • Ponad 110 kart – W tym 8 Pokémonów-GX oraz 3 karty full-art Supporter
 • Debiut Pokémona TCG  Nihilego, Buzzwole, Kartana, Guzzlord, Type: Po raz pierwszy pojawią się Null, i Silvally, a także karty Supporter – Lusamine i Gladion
 • Więcej Pokémonów Alolan – Prezentują się Alolan Exeggutor i Alolan Marowak
 • Dwie talie tematyczne – 60-kartowe talie typu preconstructed (PCD), Destruction Fang i Clanging Thunder, pozwalają graczom na natychmiastowe włączenie się akcji
 • Zestawy Booster – Każda talia zawiera 10 kart wybranych z rozszerzenia plus podstawową kartę Energii*

*informacja prasowa

Raiders of the broken planet – open beta

Do 18 września można za darmo przetestować najnowszą produkcję studia MercurySteam. Openbeta umożliwia nam obejrzenie prologu, zapoznanie się z samouczkiem First Round oraz przejście misji Hanging by a Thread. To wszystko zajmuje około 6 GB.

Betę na PC można pobrać < stąd >

Raiders of the Broken Planet jest grą akcji w klimacie sf. Rozgrywa się gdzieś w kosmosie na obiekcie nazwanym Pęknięta Planeta, na której znajduje się, pożądana przez wszystkich, substancja Aleph – wzmacniająca zdolności żywych organizmów. Coś takiego oczywiście ściąga wielu chętnych,  próbujących przejąć złoża tego niezwykłego surowca. Fabuła produkcji jest prosta i polega na toczeniu walk pomiędzy dwoma stronnictwami: Raiders i Invaiders. Do dyspozycji dostajemy szeroką gamę różnorodnej, futurystycznej broni, charakterystycznej dla każdej frakcji. Premiera gry zapowiadana jest na 22 września, więc chyba warto zapoznać się z betą, żeby samemu ocenić, czy można szykować się na zakupy.

Psychonauts za darmo

Tylko do jutra do godziny 19 -tej można pobrać za darmo Psychonaust.

Grę można pobrać < stąd >

Produkcja studia Double Fine  choć została wydana w kwietniu 2005 roku, do dzisiaj ma swoje grono wielbicieli. Jest to surrealistyczna platformówka, w której wcielamy się w chłopca, mającego zdolność czytania ludzkich myśli. Główny bohater dostaje się do tytułowego oddziału Psychonaust, odpowiedzialnego za utrzymanie porządku na świecie. Gra składa się z 13 poziomów. Część akcji odbywa się w świecie realnym, część w umysłach ludzi. Rasputin walczy, rozwiązuje zagadki, rozwija swoje umiejętności i zdobywa kolejne ( telekineza, lewitacja, niewidzialność ) . Grafika zbliżona jest do wydań konsolowych, to wszystko jest podane z dużą dozą humoru. Coś lekkiego do relaksu.